PARDOŠANA Villa, Bran, Brasov, Rumanija, STR.CERNILEI N.25

PARDOŠANA - Cod. 39051

  • Tips: Villa
  • Platība: 29.73 m²
  • Istabu skaits: 13
  • Stavs: 3

Pilnībā mēbelēta māja, kas aprīkota ar augstas kvalitātes materiālu, joprojām ir neapdzīvota un ar panorāmas skatu uz Branu un Monti Bucegi.
Īpašuma platība ir 970 kvadrātmetri, un tā ir izvietota šādi:
Pirmais stāvs: klāta terase (44 kv.m), dzīvojamā istaba Hol + (48 kv.m), virtuve 27 kv.m, tehniskā telpa + vannas istaba (4,8 kv.m)
Stāvs: trīs guļamistabas (20 kv.m., 17 kv.m., 16 kv.m.) ar vannas istabu (5 kv.m, 3,7 kv.m, 3,5 kv.m) un privātu terasi (5 kv.m, 3 kv.m, 5 kv.m)
Penthouse numurs: divas guļamistabas (29 kvadrātmetri, 20 kvadrātmetri) ar vannas istabu (8,5 kvadrātmetri, 4 kvadrātmetri)
beidzas:
Villa ir ārkārtīgi sadalīta, ļoti plaša, telpas ir lielas un labi sadalītas, tai ir absolūti viss, ko jūs varētu vēlēties vai iedomāties moderno māju. Iegādāti projekta fāzē, māju pielāgoja īpašnieki. Vannas istabās un izvēlētajos sanitārajos priekšmetos izmantoto keramikas materiālu izvēle, kā arī parketa kvalitāte.
mēbeles:
Interjers tika izstrādāts ar profesionāla dizainera palīdzību, īpašums tika veidots kā brīvdienu māja ar iespēju nomāt viesnīcas. Mēbeļi ir pilnīgi jauni un neizmantoti, pirmās lietošanas dienas laikā parādot sevi kā māju.
Tehniskas detaļas:
Māja atrodas uz 274 kvadrātmetriem + 970 kvadrātmetru zeme, pirmajā stāvā izgatavoti ķieģeļi un grīda ir izgatavota no koka, jumts ir izgatavots no lokšņu metāla, logi ir termopāni, trīs stikla rūtis ir 5 istabas , visi pieejamie komunālie pakalpojumi, tostarp kanalizācijas, ūdens, elektrība.
Es būšu pieejams plašākai informācijai

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


Reklāmas ievietojis Private
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB