PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, BAILESTI, Dolj, Rumanija, Afumati, Dolj, Romania

PARDOŠANA - Cod. 38476

  • Tips: Lauksaimniecības zemes gabals
  • Platība: 104800 m²
  • Istabu skaits: N/A
  • Stavs: N/A

RŪPNIECISKAS BŪVNIECĪBAS ZEME ĻOTI ATRAKTĪVAI CENAI. Apgabalā ar daudzām ārvalstu rūpnieciskām investīcijām.
Pārdod zemes gabalu: 10,48 ha (104 800 m2) vienā platībā par 3 € / m2. Zemes gabals atrodas Afumati komūnas nomalē, Dolj County, Rumānijā. Zemes gabalam ir izeja uz asfalta seguma ceļu (vietējais nosaukums - DJ561A), kas savieno Krajovu ar Kalafatu.
Gabals ir četrstūrains. No Donavas upes līdz zemes gabalam ir apmēram 20 km. Calafat-Vidin tilts atrodas 50 km uz rietumiem no zemes gabala. Krajovas-Kalafata dzelzceļš atrodas apmēram 2 km no zemes gabala (visi minētie attālumi ir veikti pa ceļu, nevis taisnā līnijā).
Gabalu var izmantot kā industriālo īpašumu. Bez rūpniecības īpašumiem var būvēt arī labības tvertnes vai preču noliktavas. Ūdens un elektrības padeve ir klāt. VISI NOSAUKUMU DARBI IR PASŪTĪTI.

Mūsu oficiālie priekšnosacījumi darījumam ir šādi:
A. Mēs nevaram nepieņemt ne pilnīgu, ne daļēju maksājumu, kas netiek veikts ar bankas pārskaitījumu. Lai arī kāda būtu neliela summa, mēs to nevaram saņemt, piemēram, veicot maksājumus skaidrā naudā, vai uzņēmumus, kas piedāvā naudas pārskaitījumus personai, piemēram, Western Union.
B. Nav pieļaujama jebkāda veida naudas atmazgāšana.
Ja potenciālais pircējs izpilda divus formālos priekšnoteikumus un vēlas iegādāties mūsu zemi, mums ir vēl viena nosacījumu virkne, lai darījums notiktu:
I. Līgumam, kuru mēs abi parakstīsim, nevar būt juridiska spēka, kamēr tas nav notariāli apstiprināts pie oficiāla notāra Rumānijā.
II. Gan potenciālajam pircējam, gan mums personīgi jāapmeklē oficiālais valsts notārs Rumānijā, kur potenciālais pircējs pierādīs savu maksātspēju (spēju iegādāties mūsu zemes gabalu) ar autentisku bankas paziņojumu (-iem), pretī iesniedzot mūsu īpašumtiesību aktu prezentāciju. un visa atbilstošā dokumentācija saskaņā ar spēkā esošajiem Rumānijas likumiem.
III. Pie notāra mums abiem jāuzrāda derīgi personu apliecinoši dokumenti, piemēram, personas apliecības, pases utt.
IV. Notariāli apstiprināmā līgumā būs trīs būtiskas detaļas: apspriežamais zemes gabals, mūsu pārdošanas cena un viņa (mūsu potenciālā pircēja) pirkšanas izmaksas, kā arī pilnīga informācija par mūsu identitāti kā pārdevēju un viņa kā pircēja identitāti.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


Reklāmas ievietojis Private
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB