PARDOŠANA Cits (Zemes gabals), C.A.Rosetti, Tulcea, Rumanija, C.A. Rosetti, Tulcea, Romania, Europa

PARDOŠANA - Cod. 39229

  • Tips: Cits (Zemes gabals)
  • Platība: 68.38 m²
  • Istabu skaits: 10
  • Stavs: 1

Uzņēmums, kura īpašumā ir 736 ha (1,819 akriem) zivju dīķu uz koncesijas līgumu uz 45 gadiem (2007-2052), kas atrodas ārkārtas Donavas deltā, kas plūst Melnajā jūrā, kas atrodas SE Eiropā Rumānijā, ar izcilu tūrisma potenciālu, bet arī zvejniecību un lauksaimniecība, meklējot investoru, attīstītāju vai asociēto.
Mēs arī piedāvājam 10% komisiju, ja jūs iesakāt potenciālo pircēju.
Mūsu kompānijai ir: nekustamā īpašuma līgums, kas pārstāv pamatlīdzekļus, piemēram, hidrodambju būvniecību ar platumu 10-20 m un 13 km ieskaujošo kanālu garumu un dažāda platuma un tāda paša garuma sērfotāju zveju, kas savukārt sorodē niedru platformu aptuveni 650 platībā. hektāru.
Mūsu unikālais tūrisma projekts Eiropā, kura mērķis ir izveidot tūristu visaptverošu kūrortu ar 1000 gultām peldošās mājās, kas novietotas tieši uz zvejas un navigācijas kanāliem, būtu mūsu ieguldītāja priekšlikums.
Iekārtojot visu tūristiem paredzēto pakalpojumu infrastruktūru, tūroperatori, reklamējot starptautiskā tūrisma piedāvājumu, reklamējot ar lielāko tūrisma aģentūru starpniecību, noslogojumu sasniegs pat 6 mēnešus visā sezonā ar lielu skaitu laimīgu tūristu, kas nodrošinās ātru ieguldījumu atdevi.
Kopā ar tūrisma projektu var vienlaikus attīstīt arī akvakultūras un lauksaimniecības nozares. Pieaugot zivju mazuļu skaitam, pieaugot retu varžu, dēļu un rūpniecisko kultūru sugām, gada ieņēmumi var sasniegt vairāk nekā 10 miljonus eiro.
Mēs pārdodam uzņēmumu, kam pieder koncesija un zemes īpašumtiesības, uz pusi vērtējot aktīvus, jo trūkst līdzekļu un pieredzes tūrismā.
M

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB