PARDOŠANA Ēka, Sovata, Mureş, Rumanija, 545500 Sovata Rumänien

PARDOŠANA - Cod. 32863

  • Tips: Ēka
  • Platība: 600 m²
  • Istabu skaits: 15
  • Stavs: 3

Idilisks lauku villa Sovata Rumānijā pilns ar šarmu, augstsirdību, ar fantastisku skatu uz kalniem un klusā vietā. Šī villa ar aptuveni 700 m² dzīvojamā telpa iesk. A 120 m², uz terases atstāj nekas no vēlamā, šeit ir pietiekami daudz vietas lielām ģimenes pulcēšanās, draugiem un viesiem bez ka viens ir eingeeingt.
No 4200 kv.m zemes gabala ir pilnīgi iežogota. Arī objekta ietver 12.200 kvadrātmetru platību. Villa tika uzcelta masīva būvniecībā Kanādas pāris ļoti augstas kvalitātes 2007.
No mājas pirmajā stāvā ieejas var sasniegt, izmantojot masveidā uzcelta, uz kāpnēm. Ar Entrée beidzot nonāk plašas, gaismas piepildīta viesistabas un ēdamistabas zonu un durvju skaits. Liela virtuve, divas guļamistabas, divas vannas istabas un bibliotēka arī ir daļa no pirmā stāva. Nagla ir 120 m², uz terases, kas tiek ievadīts no virtuves.
Virs skaisto koka kāpnes ved uz otro stāvu ar septiņām guļamistabām. Liels, spilgts foajē otrajā stāvā piedāvā dažādas iespējas, šeit ir vēl arī vannas istaba un tualete.
Cokola ir atsevišķa ieeja, liela foajē ved uz virtuvi, guļamistaba, hobija telpu, mašīntelpu, divas noliktavas telpas un divas vannas istabas. Hobijs numurs piedāvā tiešu izeju uz 120 kvadrātmetru garāžā, kas arī mājas apkures sistēmu. Skursteņa kamīns apkures sistēma ir atdalīta no citām četrām krāšņu no mājas. Ūdens tiek piegādāts ar savu avota ūdeni no aptuveni 15 metrus dziļš un atrodas zem tehnoloģiju telpas mājā. Sīkāka tehniskā informācija var papildināt jebkurā laikā.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB